3.Taraf Teknik Gözetim Hizmetleri

3.Taraf Teknik Gözetim Hizmetleri


3.Taraf Teknik Gözetim Hizmetleri

IQM Belgelendirme, müşterilerin kaliteli ürün ve hizmetleri sunmasına yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda işlerine değer katan kalite ve güvenlik hizmetleri sunmaktadır.
Bu hizmetleri global ağımız aracılığıyla sunmaktayız  

IQM Belgelendirme, müşterilerin 3. Taraf hizmetleri süreçlerinde montaj, yükleme ve paketleme aşamaları, 3. Taraf gözetim (testlere nezaret edilmesi,yurt dışı –yurt içi ekipmanların imalat ve montaj kontrolü  konularında yardımcı olmaktadır.

Verdiğimiz hizmetler arasında türkak standartlarına, uluslararası yönetmelik ve standartlara ve proje-bazlı teknik spektlere yönelik uygunluk değerlendirmesi, üretim izleme ve takibi de bulunmaktadır.
 
Gözetim

Hammadde, ürün ve varlıklarınızın özelliklerini, değerini ve güvenliğini doğrulama.
 
IQM Belgelendirmenin sunduğu çeşitli gözetim hizmetleri; ürünleriniz, projeleriniz ve süreçleriniz için güvenilir destek sağlayabilir.

Bağımsız üçüncü taraf gözetimleri müşterilere; hammadden bitmiş ürüne kadar tüm tedarik zinciri boyunca mali çıkarları, marka itibarı ve yasal menfaatlerini korumalarına yardımcı olur. İmalatçılar, perakendeciler, tüccarlar, hükümetler ve dünya pazarlarındaki diğer malzeme ve ürün alıcılarına/satıcılarına gözetim hizmetleri sunuyoruz.
 
Gözetimler, hem müşteri standartlarını hem de endüstri ve hükümet düzenlemelerini baz alarak kusurlu ürün riskini en aza indirmeye yardımcı olur. Rutin olarak test ettiğimiz ve gözetim yaptığımız ürünler ve malzemeler
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?